Головна / Інформація / Проектантам

Проектантам

Основне завдання проектантів - розробити проект, який відповідає вимогам замовника та будівельним нормам України. Виходячи з цього, важливим аспектом є можливість виробника реалізувати розроблений проект.

Ми можемо виділити наступні основні переваги для проектантів при використанні швидкозвідних споруд Mammut:

  • консультації з технічних і архітектурних рішень;
  • застосування навантажень згідно технічного завдання Замовника і повна відповідність металоконструкцій вимогам ДБН України;
  • розробка проекту КМ та надання навантажень на фундаменти;
  • індивідуальність проектів;
  • можливість проектування будівель різної складності зі збереженням простоти процесу монтажу.

ІК «Алютал» надає консультації щодо архітектурних і технічних рішень у відповідності з ДБН України. Швидкозвідні споруди Mammut відрізняються своєю індивідуальністю, багатогранністю, можливостями для реалізації проектів різної складності зі збереженням простоти процесу монтажу, що також є однією з переваг металоконструкцій, що постачаються нашою компанією. Цей фактор дозволяє проектантам розробити проект високої складності із застосуванням різного роду архітектурних тонкощів і уникнути труднощів під час зведення будівлі.

Врахування навантажень на металоконструкції здійснюється на основі технічного завдання Замовника (за замовчуванням застосовуються навантаження згідно ДБН України).

Інженерний відділ ІК «Алютал» надає Замовнику проект КМ і навантаження на фундаменти, які є невід'ємною частиною умов нашої роботи і вже включені у вартість поставки швидкозвідних споруд Mammut.