Головна / Інформація / Монтажним компаніям

Монтажним компаніям

Важливими аргументами на застосування металоконструкцій виробництва Mammut Building Systems є їх якісні характеристики і простота проведення монтажних робіт.

Зведення швидкозвідних споруд є спеціалізованою областю, в якій успіх монтажних компаній залежить від багаторічного досвіду роботи з конкретними системами будівель.

Монтажним компаніям, як і замовникам, при проведенні зведення комплекту будівлі важливо, щоб процес зведення проходив послідовно і без найменших відхилень. При дотриманні інструкції з монтажу і слідуванню монтажним кресленням, Mammut Building Systems гарантує повний збіг отворів болтового з'єднання.

Вузол з'єднання колони з балкою

Узел соединения колонны с балкой

 

Для цього Mammut Building Systems проводить великий обсяг роботи з метою забезпечення монтажним компаніям комфортного процесу зведення будівлі, а саме:

  • Контрольна збірка комплекту будівлі (металлокаркаса) на території заводу перед відправкою для оцінки збігу отворів в вузлах з'єднання;
  • Маркування всіх елементів комплекту будівлі (металлокаркаса);

  • Надання пакувальних листів із зазначенням маркування елементів, їх ваги, довжини і кількості;

  • Надання інструкції з монтажу, монтажних креслень;

  • Надання повного комплекту метизів для болтового зведення металлокаркасу;

  • Відсутність зварювальних робіт.

Перевагою болтового з'єднання є можливість контролю якості з'єднання, зменшення впливу людського фактора і збільшення швидкості монтажу будівлі.

Маркування елементів комплекту будівлі (позиція № 48 у пакувальному листі)

Маркировка элементов

 Упаковочный лист

Завантажити файли: